Gratis kennismaken
Kennismaken

Wedstrijden

Home»Wedstrijden

Binnenkort meer informatie

Wedstrijden2021-10-08T12:06:47+00:00

zaterdag, 29 januari

Thuisteam ZPB H&L Productions H3

vs.

Uitteam Katwijk H3

zaterdag, 29 januari, 15:15
Inge de Bruijn Zwembad, barendrecht

Thuisteam De Plas DG*1

vs.

Uitteam Katwijk DG1

zaterdag, 29 januari, 16:00
De Wel, nieuwkoop

Thuisteam De Gouwe EG*1

vs.

Uitteam Katwijk EG1

zaterdag, 29 januari, 16:40
De Sniep, waddinxveen

Thuisteam ZVVS/de Vliet/Delft CJ1

vs.

Uitteam Katwijk CJ1

zaterdag, 29 januari, 16:45
De Kulk, vlaardingen

Thuisteam Aquadraat DG*1

vs.

Uitteam Katwijk DG2

zaterdag, 29 januari, 17:10
De Does, leiderdorp

Thuisteam Katwijk BJ1

vs.

Uitteam de Vliet BJ*1

zaterdag, 29 januari, 17:30
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk Da2

vs.

Uitteam ZVVS Da3

zaterdag, 29 januari, 18:15
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Waterpolo Residentie (SG) H2

vs.

Uitteam Katwijk H6

zaterdag, 29 januari, 18:45
Zuiderparkbad, 's-gravenhage

Thuisteam ZVL-1886 Center BM2

vs.

Uitteam Katwijk BM1

zaterdag, 29 januari, 18:50
De Zijl, leiden

Thuisteam Katwijk AJ*1

vs.

Uitteam De Kempvis BJ*1

zaterdag, 29 januari, 19:00
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk Da1

vs.

Uitteam ZV De Zaan Da3

zaterdag, 29 januari, 20:00
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam DZT'62 H1

vs.

Uitteam Katwijk H1

zaterdag, 29 januari, 20:15
LACO sportcentrum , deurne

Thuisteam BZ&PC H2

vs.

Uitteam Katwijk H2

zaterdag, 29 januari, 20:50
De Kuil, bodegraven

zaterdag, 5 februari

Thuisteam NZ&PC DG1

vs.

Uitteam Katwijk DG2

zaterdag, 5 februari, 15:15
Binnenzee, noordwijk zh

Thuisteam WZC (SG) CJ1

vs.

Uitteam Katwijk CJ1

zaterdag, 5 februari, 17:00
De Veur, zoetermeer

Thuisteam Katwijk BM1

vs.

Uitteam ZPB BM*2

zaterdag, 5 februari, 17:30
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam UZSC H4

vs.

Uitteam Katwijk H2

zaterdag, 5 februari, 18:00
De Krommerijn, utrecht

Thuisteam Katwijk AJ*1

vs.

Uitteam Z&PC Rotterdam/de Lansingh AJ1

zaterdag, 5 februari, 18:15
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam WZC (SG) H3

vs.

Uitteam Katwijk H4

zaterdag, 5 februari, 18:30
De Veur, zoetermeer

Thuisteam Alkemade H2

vs.

Uitteam Katwijk H5

zaterdag, 5 februari, 18:30
De Tweesprong, roelofarendsveen

Thuisteam Katwijk BJ1

vs.

Uitteam ZVL-1886 BJ*2

zaterdag, 5 februari, 19:15
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam De Lansingh H1

vs.

Uitteam Katwijk H3

zaterdag, 5 februari, 19:45
De Lansingh, krimpen aan den ijssel

Thuisteam De Dolfijn H1

vs.

Uitteam Katwijk H1

zaterdag, 5 februari, 20:40
Sloterparkbad, amsterdam

zaterdag, 12 februari

Thuisteam Katwijk DG1

vs.

Uitteam De Gouwe DG*1

zaterdag, 12 februari, 13:45
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk DG2

vs.

Uitteam BZ&PC DG2

zaterdag, 12 februari, 14:30
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk CJ1

vs.

Uitteam WZK/AZL CJ 1

zaterdag, 12 februari, 15:15
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk BM1

vs.

Uitteam MNC Dordrecht BM1

zaterdag, 12 februari, 16:00
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam ZPB H&L Productions BJ2

vs.

Uitteam Katwijk AJ*1

zaterdag, 12 februari, 16:25
Inge de Bruijn Zwembad, barendrecht

Thuisteam Katwijk H6

vs.

Uitteam ZVL-1886 Center H8

zaterdag, 12 februari, 16:45
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk H5

vs.

Uitteam De Vliet (SG) H2

zaterdag, 12 februari, 17:30
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk H4

vs.

Uitteam MNC Dordrecht H6

zaterdag, 12 februari, 18:15
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Katwijk H3

vs.

Uitteam Poseidon'56 H1

zaterdag, 12 februari, 19:00
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam Sassenheim BJ1

vs.

Uitteam Katwijk BJ1

zaterdag, 12 februari, 19:55
Wasbeek, sassenheim

Thuisteam Katwijk H1

vs.

Uitteam De Vennen H1

zaterdag, 12 februari, 20:00
Aquamar, katwijk zh

Thuisteam ZVL-1886 Center Da6

vs.

Uitteam Katwijk Da2

zaterdag, 12 februari, 20:30
De Zijl, leiden

zaterdag, 19 februari

Thuisteam BZC Da1

vs.

Uitteam Katwijk Da1

zaterdag, 19 februari, 20:00
De Hofstee, bergambacht